JS injector (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Save
ast: Guardar

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: All
ast: Too

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla
