JS injector (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: All
bg: Всички

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Media
bg: Медия

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: The directory %directory is not writable
bg: Директорията %directory е недостъпна за редакция.

en: Edit rule
bg: Редакция на правила
