JS injector (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: All
el: Όλες

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Media
el: Μέσα

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: The directory %directory is not writable
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος

en: Edit rule
el: Τροποποίηση ρόλου

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
el: Στις σελίδες στις οποίες ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (για προγραμματιστές PHP μόνο)

en: Pages or PHP code
el: Σελίδες ή κώδικας PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο
