JS injector (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: All
et: Kõik

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Media
et: Meedia

en: Exists
et: Väljumine

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: Edit rule
et: Muuda reeglit

en: Create a new rule
et: Loo uus reegel

en: Print
et: Prindi

en: rules
et: reeglid

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.
