JS injector (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: All
ka: ყველა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: Delete rule
ka: როლის წაშლა
