JS injector (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Save
kk: Сақтау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: All
kk: Барлық

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: The directory %directory is not writable
kk: %directory қалтасы жазуға жарамсыз.

en: Edit rule
kk: Занды өндеу
