JS injector (7.x-2.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Actions
mk: Акции

en: Location
mk: Локација

en: Delete rule
mk: Бришење правило

en: Edit rule
mk: Уредување правило
