JS injector (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: All
mn: Бүгд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
