JS injector (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။
