JS injector (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Media
ne: मिडिया

en: Exists
ne: बिध्यमान छ
