JS injector (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: All
oc: Tot

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Media
oc: Mèdia

en: Exists
oc: Present

en: Delete rule
oc: Suprimir una règla

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: The directory %directory is not writable
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura

en: Edit rule
oc: Modificar una règla

en: Print
oc: Impression

en: rule
oc: règla

en: rules
oc: règlas

en: Unable to create
oc: Creacion impossible

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
oc: Se l'opcion PHP es causida, sasissètz lo còde PHP entre %php. Atencion, se un còde PHP incorrect es executat, aquò pòt far tomber vòstre site Drupal.
