JS injector (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: The directory %directory is not writable
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଟି ଲେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: Edit rule
or: ନିୟମ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
