JS injector (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс
