JS injector (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
