JS injector (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: All
az: Hammısı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Print
az: Çap et
