JS injector (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Print
bn: প্রিন্ট

en: Pages or PHP code
bn: পৃষ্ঠা কিংবা পি এইচ পি (PHP) কোড
