JS injector (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: All
ca: Tot

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Exists
ca: Existeix

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: The directory %directory is not writable
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Edit rule
ca: Edita regla

en: Create a new rule
ca: Crea una nova regla

en: Print
ca: Impressió

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades
