JS injector (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Save
eo: Konservu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: All
eo: Ĉiuj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Location
eo: Loko

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.

en: The directory %directory is not writable
eo: Vi ne rajtas konservi en la dosierujo %directory.

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon
