JS injector (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Delete rule
gu: નિયમ કાઢી નાખો
