JS injector (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Save
hr: Spremi

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: All
hr: Svi

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Media
hr: Mediji

en: Exists
hr: Postoji

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: The directory %directory is not writable
hr: Nije moguće pisati u %directory direktorij

en: Edit rule
hr: Uredi pravilo

en: Print
hr: Ispis

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.
