JS injector (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: All
hu: Mind

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Location
hu: Helyszín

en: Media
hu: Média

en: Exists
hu: Létezik

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: The directory %directory is not writable
hu: „%directory” könyvtár nem írható.

en: Edit rule
hu: Szabály szerkesztése

en: Create a new rule
hu: Új szabály létrehozása

en: Add on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt adja hozzá.

en: Add on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon adja hozzá.

en: Screen
hu: Képernyő

en: Print
hu: Nyomtatás

en: rule
hu: szabály

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: rules
hu: szabályok

en: Unable to create
hu: Nem lehet létrehozni

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Add if the following PHP code outputs a nonzero value (PHP-mode, experts only).
hu: Hozzáadás, ha a következő PHP kód nullától eltérő értékkel tér vissza (PHP mód, csak haladóknak).

en: Save and Continue Editing
hu: Mentés és a szerkesztés folytatása

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak
