JS injector (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: All
km: ទាំងអស់

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: The directory %directory is not writable
km: ថត​ %directory មិន​អាច​សរសេ​រ​បាន​ទេ​

en: Edit rule
km: កែសម្រួល​ច្បាប់

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
km: បើ​សិន​ជម្រើស​ PHP ​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ សូម​បញ្ចូល​កូដ​ PHP ​នៅ​ចន្លោះ​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ​ PHP ​មិនត្រឹម​ត្រូវ​​អាច​នឹង​បញ្ឈប់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal របស់​អ្នក​ ។
