JS injector (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: The directory %directory is not writable
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿಯಲ್ಲಿ ಬರೆಯಲಾಗುತ್ತಿಲ್ಲ

en: Screen
kn: ತೆರೆ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: rule
kn: ನಿಯಮ
