JS injector (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: All
ku: هەموو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: The directory %directory is not writable
ku: پێڕستی %directory دەسەڵاتی نووسینی نەدراوەتێ.

en: Edit rule
ku: یاسا دەسکاری بکە

en: Print
ku: چاپکردن

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
