JS injector (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
