JS injector (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: All
mr: सर्व

en: Location
mr: स्थळ

en: Exists
mr: अस्तित्वात
