JS injector (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: All
nl: Alle

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Location
nl: Locatie

en: Exists
nl: Bestaat

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: Edit rule
nl: Regel bewerken

en: Create a new rule
nl: Een nieuwe regel aanmaken

en: Add on only the listed pages.
nl: Voeg alleen toe op de genoemde pagina's.

en: Screen
nl: Scherm

en: Print
nl: Afdrukken

en: rule
nl: regel

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: rules
nl: regels

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Save and Continue Editing
nl: Opslaan en doorgaan met bewerken

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's
