JS injector (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Save
nn: Lagre

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: All
nn: Alle

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Location
nn: Stad

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nn: Skriv inn eit sidenamn på kvar linje som Drualsti. Tegnet '*' tyder ein joker (kan vera kva som helst). Eit døme er %blog for bloggsidene og %blog-wildcard for kvar brukar sin blogg. %front er framsida.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nn: Om PHP-modus er valt, skriv PHP-kode mellom %php. Merk at eksekvering av feil PHP-kode kan øydeleggja Drupal nettstaden.

en: The directory %directory is not writable
nn: Mappa %directory kan ikkje skrivast til

en: Edit rule
nn: Rediger regel

en: Print
nn: Skriv ut
