JS injector (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zapisz

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: All
pl: Wszystko

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Exists
pl: Istnieje

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: The directory %directory is not writable
pl: Katalog %directory jest tylko do odczytu

en: Edit rule
pl: Edycja reguły

en: Create a new rule
pl: Stwórz nową regułę

en: Add on every page except the listed pages.
pl: Dodaj na każdej stronie z wyłączeniem wymienionych.

en: Add on only the listed pages.
pl: Dodaj tylko na wymienionych stronach.

en: Screen
pl: Ekran

en: Print
pl: Drukuj

en: rule
pl: zasada

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: rules
pl: reguły

en: Unable to create
pl: Nie można utworzyć

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Add if the following PHP code outputs a nonzero value (PHP-mode, experts only).
pl: Dodaj, jeżeli następujący kod PHP zwraca niezerową wartość (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Save and Continue Editing
pl: Zapisz i kontynuuj edycję

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony
