JS injector (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: All
ps: ټول

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Media
ps: رسنۍ
