JS injector (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot

en: Print
se: Čálit
