JS injector (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: All
si: සියල්ල

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
