JS injector (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: All
sl: Vsi

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: The directory %directory is not writable
sl: V mapo %directory ni mogoče zapisovati.

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Print
sl: Natisni
