JS injector (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: All
ug: ھەممە

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
