JS injector (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Save
uk: Зберегти

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: All
uk: Все

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Location
uk: Місце розташування

en: Media
uk: Медіа

en: Exists
uk: Існує

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: The directory %directory is not writable
uk: Каталог %directory закритий для запису.

en: Edit rule
uk: Редагувати правило

en: Create a new rule
uk: Створити нове правило

en: Add on every page except the listed pages.
uk: Додавати на кожній сторінці, окрім перелічених.

en: Add on only the listed pages.
uk: Додати лише на перелічених сторінках.

en: Screen
uk: Екран

en: Print
uk: Друк

en: rule
uk: правило

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: rules
uk: правила

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Add if the following PHP code outputs a nonzero value (PHP-mode, experts only).
uk: Додавати, якщо наступний код PHP повертає ненульове значення (режим PHP, лише для фахівців).

en: Save and Continue Editing
uk: Зберегти і продовжити редагування.

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: JS code
uk: Код JS

en: Preprocess JS
uk: Попередня обробка JS

en: The human readable description of this rule.
uk: Людиносприйня́тний опис цього правила.

en: The actual JavaScript code goes in here. There is no need to insert the &lt;script&gt; tags.
uk: Тут розташовується фактичний код JavaScript. Немає необхідності вставляти теґи &lt;script&gt;.

en: Placement options
uk: Параметри розташування

en: Where in the HTML will the JavaScript be placed.
uk: Місце в HTML, де буде розміщений JavaScript.

en: Inline JS
uk: Вбудований JS

en: The JavaScript file can also be inline on the page.
uk: Файл JavaScript може бути вбудований безпосередньо в сторінку.
