JS injector (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Delete rule
am: ህጉን አጥፋ

en: The directory %directory is not writable
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም

en: Edit rule
am: ህግ አርትእ
