JS injector (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Edit rule
hy: Խմբագրել կանոնը
