JS injector (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Save
jv: Simpen

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: All
jv: Kabèh

en: Location
jv: Lokasi

en: Exists
jv: Ana

en: Print
jv: Céthak

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
