JS injector (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Exists
lt: Esantys

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Print
lt: Spausdinti

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.
