JS injector (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај

en: Footer
sr: Подножје

en: The directory %directory is not writable
sr: Упис у директоријум %directory није дозвољен.

en: Print
sr: Штампај
