JS injector (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Save
te: భద్రపరచు

en: All
te: అన్నీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: The directory %directory is not writable
te: %directory డైరెక్టరీ రాసేందుకు వీలుగా లేదు
