JavaScript Manager (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Weight
eu: Pisua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Storage
eu: Biltegiratze
