JavaScript Manager (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Weight
uk: Вага

en: URL
uk: URL-адреса

en: Inline
uk: В одному рядку

en: External
uk: Зовнішнє

en: Scope
uk: Область

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Storage
uk: Сховище
