JavaScript Manager (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Weight
bs: Težina

en: Inline
bs: U liniji

en: Storage
bs: Pohrana
