JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
