JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Dependencies
ar: المتطلبات
