JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar
