JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази
