JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
