JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན
